Okolí - pláže – Pohoda Villas Resort
After header slide
Pohoda VILLAS RESORT

SPOJTE SE S NÁMI - Jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. +420 602 228 310, +420 720 478 188

Pláže

Zattero Seaside Bar – Mapy Google a Akropolis Beach bar Mapy Google

Nejblížší pláž od vilek najdete cca ve vzdálenosti 400 m.

 

Eldoris Restaurant Plážový bar (Possidi) – Mapy Google

Bar na pláži hlavně pro mladší generace, hraje tam hudba, super obsluha, drinky a bar, ale kdo chce klid, tak tam ho nenajde.

Pláž Agios Nikolaos (Skala Fourka) – Mapy Google

Krásná písková zátoka ke koupání! Buď zaparkujete nahoře a dojdete po poněkud strmé písčité cestě (asi 10 minut) do zálivu, nebo pokud důvěřujete svému autu, můžete také sjet dolů. Ale rozhodně to stojí za to. Voda je křišťálově čistá a máte svůj klid – co víc si přát. Nikde žádná hudba. S sebou svačinu a pití. Nejsou tam lehátka ani občerstvení, takže ručníky určitě s sebou.

Pláž kousek od vesnice Skala
Pláž kousek od vesnice Skala na Chalkidiki

CHELONA BEACH BAR

Chcete být úplně o samotě a cítit se jak na karibiku, odjedte na CHELONA BEACH BAR… krásná písková pláž s barem a nebo jen dlouhá písková pláž a vy sami..cca 20 minut od resortu POHODA. Facebook  | Google maps

Mys Possidi

Písečný mys pro milovníky dobrodružství. Hluboké vody a mnoho mořských proudů. K této pláži se musíte přiblížit pouze v případě, že jste dobří plavci. Není určeno pro koupání spíše na podívání! Google Maps

Porto Sani a pláž Sani Beach

Asi 40 minut jízdy a dostanete se do luxusního moderního přístaviště v Sani, kde se nachází i různé luxusní obchody a restaurace a bary. Jedná se o komplex luxusního hotelu SANI RESORT Porto Sani – Mapy Google a soukromých residencí, vedle kterých se nachází krásná písčitá pláž s jemným pískem s názvem Sani Beach.

Bousoulas Beach Bar – Mapy Google

Na pláži si můžete pronajmout lehátko za poplatek 40 euro pro 2 osoby vč.slunečníku na den anebo objednat drink na baru, který se současně na pláži nachází. V tomto baru si vychutnáte lahodné občerstvení podávané přímo na vaše lehátko, luxusní měkké matrace a ručníkový servis. Vedle placené pláže se nachází i volná pláž, kde můžete být zadarmo, takže slunečník a pití určitě s sebou!

Pláž Pepples of St. George (Pallini) – Mapy Google

Skvělá malá pláž. Přístup k němu je trochu komplikovaný, ale stojí to za ten klid, ticho… Ve vlnách se střídají jen nudisté. Ale pokud vám to nevadí, neuděláte chybu, když tam strávíte den. Nezapomeňte si vzít vodu a opalovací krém.

Pro malé děti nedoporučuji.

Pláž MENDE (MENDI) – Mapy Google

Krásná a široká písčito-oblázková pláž Mendi se rozkládá na západním pobřeží poloostrova Kassandra na Chalkidiki, kde se nachází i archeologické naleziště Ancient Mende in Halkidiki, Greece | Greeka. Cesta je trochu drsná a vede z kopce, ale budete velice překvapeni, až dorazíte na místo. Nikde nikdo.

Povrch pláže pokrývá jemný písek s příměsí oblázků. Pláž je bez lehátek, takže s sebou ručníky nebo skládací židličky a udělejte si třeba piknik u moře.

 

Koursaros Beach – VHODNÉ PRO DĚTI! Doporučuje náš stálý klient!

Ilustrace dítěte

Chcete-li navštívit i jinou pláž než tu ve Fource, doporučujeme zajet na krásnou písčitou Koursaros Beach v Paliouri (35 minut autem). Odkaz na google maps ZDE

Hanoiti pláž

Oblíbené turistické letovisko, křišťálová voda, písčitá ale s několika oblázky. V letním období je turisty přeplněná, nicméně naleznete zde restaurace, bary i vodní sporty. Google maps

Possidi West Beach

Další pláž, kterou doporučujeme navštívit je Possidi West Beach. Vhodná pro rodiny s dětmi. Lokaci naleznete ZDE

Pláž u Beach Bar Mostar – atrakce pro děti!!

Ilustrace dítěte

Příjemná pláž vhodná pro děti, kde najdete nafukovací atrakce na mořské hladině. Odkaz na Google maps ZDE

Pefkochori Cabana Beach

V případě horších povětrnostních podmínek ve Fourka navštivte pláž Pefkochori Cabana Beach viz https://cabanabeach.gr/ Hledáte pláže, kde budete sami? Tak Vám doporučuji tyto dvě divoké pláže poblíž Loutra. Nebo si tam zajděte jen udělat piknik s lahví vína, ovčí sýr a chleba a jen tak se dívejte na krásnou a divokou přírodu a moře.

Pláž Agiou Georgiou

Krásná zátoka s čistou vodou a oblázky. Předchází jí polní cesta o délce asi 1 km, která ale stojí za to, pokud hledáte odlehlou pláž a klid! Tak slunečníky a svačinu a pití sebou a vyražte! Agiou Georgiou – Mapy Google

Tipy na další pláže:

visitkassandra.com/beaches/
Vhodné pro děti Aktivity označené tímto symbolem jsou vhodné pro děti.