Okolí, pláže a výlety Chalkidiki – Pohoda Villas Resort
After header slide
Pohoda VILLAS RESORT

SPOJTE SE S NÁMI - Jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. +420 602 228 310, +420 720 478 188

Tipy kam vyrazit

Skala Fourka

Poloostrov Chalkidiki, známý svou mytologií a bájnými příběhy má podobu trojzubce staro-řeckého boha moře Poseidona. K širokému výběžku pevniny, kterým vybíhá do Egejského moře, přiléhají tři úzké poloostrovy. Pouze dva z těchto tří poloostrovů jsou přístupné, a to Kassandra a Sithonia. Na třetím poloostrově Athosu, zvaném také jako Svatá hora, se nalézá autonomní mnišská republika Agios Oros.

Pohoda Villas Resort leží v malé kouzelné vesničce Skala Fourka, na poloostrově Chalkidiki v oblasti západního pobřeží řeckého poloostrova Kassandra a je vhodný pro strávení klidné rodinné dovolené. Dlouhé písečné pláže a zálivy mezi čirým mořem a jehličnany porostlými kopci jsou hlavní atrakcí krásného poloostrova Chalkidiki. Vnitrozemí je z větší části tvořeno kopcovitou a hornatou krajinou.

Co dělat na Chalkidiki

Na poloostrově Chalkidiki se dá koupat v křišťálovém moři, relaxovat, provozovat vodní sporty na malebných plážích, běhat, jezdit na kole nebo jen nasávat typickou řeckou atmosféru v místních restauracích. Děti jsou na Chalkidiki také vítanými hosty, s jejichž nároky se počítá (větší část pláží na Chalkidiki lze označit za velmi příhodné pro děti, voda je čistá, přechod do moře pozvolný, dlouhé pláže nabízejí dostatek místa pro hry.
Sporty obrazek

SPORTY

Výlety obrazek

VÝLETY

Pláže obrazek

PLÁŽE

Restaurace a nákupy obrazek

RESTAURACE A NÁKUPY

Doktoři a zdravotní péče obrazek

DOKTOR A ZDRAVOTNÍ PÉČE

Počasí obrazek

POČASÍ